Fundacja Likejon - nagłówek
Strona startowa!  
Frakcja Lubelskich Oddolnieaktywizujących Tajemniczych Animatorów - FLOTA jako sieć animacyjna i rzecznicza środowiska osób niesłyszących w województwie lubelskim Milczący przewodnik – pilotażowy projekt dostosowania e-administracji do potrzeb osób głuchych i niedosłyszących

Zespół Fundacji

Nasz zespół to zgrana grupa przyjaciół - ludzi pracujących wytrwale, aby przynosić Klientom splendor i prestiż. Na miarę swoich możliwości każdy z nas wkłada w organizację i pracę fundacji maksimum wysiłku. Dlatego jesteśmy tak wyjątkowi.

Likejon zatrudnia wykwalifikowaną kadrę wysokiej klasy konsultantów, informatyków, trenerów, którzy opracowują oraz wdrażają zaawansowane rozwiązania biznesowe. Bardzo starannie dobieramy naszych nowych współpracowników. Jest to kluczowa cecha w dążeniu do profesjonalności oferowanych usług.

Jacy jesteśmy?

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

  Zwłaszcza duchem. Likejon od początku działalności stawiał na młodych kreatywnych ludzi, dla których pasja tego co robią jest sprawą najważniejszą. Największym potencjałem Fundacji Likejon nie są komputery, oprogramowanie, wyposażenie biura... tylko ludzie.

  Liderzy zespołów posiadają wieloletnie doświadczenie w branży i są ekspertami w swoich dziedzinach. Pomogli zrealizować cele i potrzeby wielu Klientom.

  Posiadamy własne Data Cetner w jednym z najnowocześniejszych tego typu miejsc w Polsce. Gwarancją bezpieczeństwa naszego rozwiązań i usług są umowy stałej wieloletniej współpracy z podmiotami o znaczeniu strategicznym.

  Tworzymy rozwiązania na najwyższym poziomie tele-informatycznym. Nie ma dla nas zadań zbyt skomplikowanych, których nie bylibyśmy w stanie podołać. Śmiało podejmujemy się nowych wyzwań.

  Inwestujemy środki w najnowsze technologie. Rozwijamy własne, innowacyjne pomysły, które skutecznie wspierają biznes naszych kontrahentów. Nasze innowacyjne technologie zostały uznane przez Innovation Relay Centres Network i są prezentowane na arenie całej Europy.

  Oferujemy w większości autorskie rozwiązania, dzięki czemu klienci Fundacji otrzymują produkt dopasowany do potrzeb danej realizacji z możliwością dowolnej jego modyfikacji w późniejszym okresie.

  Ideą pracy Fundacji Likejon jest zapewnienie późniejszego wsparcia projektom realizowanym dla naszych klientów. Jesteśmy zwolennikami stałej wieloletniej współpracy niż pogoni za nowymi zleceniami. Wspólnie z klientami budujemy sukces naszych realizacji.

  Naszym Klientom rekomendujemy najlepsze i najskuteczniejsze rozwiązania tele-informatyczne. Wiemy, że nasze rozwiązania mogą przewyższać skutecznością tradycyjne działania - oczekujemy od nich wymiernych i satysfakcjonujących efektów funkcjonowania.

  Zapraszamy do współpracy i na pyszną kawę! Nasi konsultanci są do Państwa dyspozycji 365 dni w roku, czasami nawet 366 :)

 
 
 
 
Do góry!   Drukuj!   Mapa serwisu!
Nasz profil na Facebooku!  
Copyright © 2009-2013 Fundacja Likejon
Lublin, Warszawa, Kraków, Rzeszów, Białystok, Kielce, Radom - od nas to rzut moherowym beretem!